KONTAKT

NIP: 7341925429
REGON:241755884
BDO:000160059

Chcesz zrealizować ciekawe przedsięwzięcie, które ma przynosić zyski? Odpowiednio wykończony obiekt handlowo usługowy lub też hale produkcyjne czy biura powinny wyróżniać się na rynku.

Nasza firma od 20 lat zajmuje się realizacjami wielomilionowych inwestycji dotyczących wykończenia wnętrz. Skupiamy się głównie na wykończeniu wnętrz galerii handlowych oraz sklepów. Dodatkowo zajmujemy się wykończeniem biur, hal produkcyjnych oraz hoteli. Nasi pracownicy wykonują swoje prace zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz prawem budowlanym. W skład oferty związanej z wykończeniem wnętrz galerii handlowych oraz sklepów wchodzi między innymi układanie płytek oraz paneli podłogowych, malowanie natryskowe ścian oraz dekoracje ścian. Zajmujemy się również tworzeniem instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych zgodnie ze sztuką mistrzowską. Oprócz tego podejmiemy wszystkie powierzone nam zadania związane z pracami remontowo-budowlanymi.

Kompleksowe wykończenie wnętrz, warto powierzyć firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Nasze realizacje znajdziesz w wielu miastach Polski, ale szczególnie skupiamy się na tworzeniu projektów na Śląsku oraz w Małopolsce. W skład naszej ekipy wchodzą sami z wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem, którzy wykonują swoje prace zgodnie z wszelkimi normami.

Stawiasz więc na wysokiej jakości usługę i szukasz firmy, która ma nowoczesne podejście do wykończenia wnętrz galerii handlowych i sklepów? Postaw na naszą firmę Mbau24, która dostarcza ciekawe i zarazem unikatowe pomysły, zgodne z aktualnymi trendami w świecie aranżacji wnętrz.

Zainwestuj w wygląd swojego lokalu i postaw na nowoczesne realizacje, które przyciągną klientów do Twojego obiektu.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i sprawdź nasze kluczowe realizacje, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów.

Napisz do nas