O NAS

Poznaj  historię MBau!

Mbau24 od lat zajmuje się tworzeniem ciekawych aranżacji w galeriach handlowych, sklepach wielkopowierzchniowych i innych obiektach. Na rynku działamy już od ponad 20 lat, jednak jako firma Mbau24 istniejemy od 2016 roku. Do tej pory wykonaliśmy mnóstwo realizacji, gdzie współpracowaliśmy z wieloma hotelami, szkołami, biurami czy galeriami handlowymi.

Jakie prace oferuje nasza firma Mbau24?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykończenie wnętrz. Zajmujemy się ogólną aranżacją budynku, układaniem paneli podłogowych, układaniem glazury, malowaniem natryskowym i wieloma innymi aspektami mającymi wpływ na wygląd całego obiektu. Oferujemy również usługi elektryczne i hydrauliczne. Jesteśmy więc firmą, która wykona dla Ciebie cały projekt od podstaw.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, a wchodzące na rynek nowości technologiczne są przez nich od razu wcielane w projekty. Prace opieramy na najwyższej jakości produktach polskich i zagranicznych. Jeśli potrzebujesz więc sprawdzonej firmy, która zajmie się wykończeniem Twojego obiektu, warto zapoznać się z naszymi realizacjami. Nasza oferta jest konkurencyjna, a zarazem bazująca na wysokiej jakości produktach.

Kompleksowe wykończenie wnętrz Kraków | Warszawa | Wrocław | Rzeszów | Tarnów

Nasze realizacje są wykonywane w całej Polsce, jednak głównie skupiamy się na terenach obejmujących Śląsk i Małopolskę. Oprócz kompleksowego wykończenia wnętrz zajmujemy się również zewnętrznym wyglądem danego obiektu. Nasza ostatnia realizacja obejmowała stworzenie parkingu, który wpływał na wizerunek całego obiektu. Oprócz tego proponujemy malowanie natryskowe elewacji oraz inne prace związane z zewnętrznym wyglądem całego budynku wielkopowierzchniowego.

Prace, jakie oferujemy naszym klientom, są wykonywane zgodnie ze wszystkimi normami. Dodatkowo gwarantujemy wysoką jakość. Układanie paneli podłogowych czy glazury to dla nas żaden problem.

Jeśli chcesz więc powierzyć swój obiekt sprawdzonej firmie, postaw na Mbau24. Oferujemy naszym klientom wszelkie usługi obejmujące kompleksowe wykończenie wnętrz na terenie całej Polski, w takich miastach jak Kraków, Wrocław, Rzeszów czy Tarnów. Dodatkowo zadbamy o wygląd zewnętrzny obiektu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do siedziby naszej firmy.

Napisz do nas