REALIZACJE BUDOWLANE

Firma Mbau24 od lat zajmuje się wykończenie wnętrz galerii handlowych, hali produkcyjnej i hoteli. W swojej karierze wykonaliśmy wiele kluczowych realizacji, które miały wpływ na pozycję naszej firmy na rynku ogólnopolskim. Właściciele wielu galerii handlowych i lokali usługowych powierzyli nam do wykonania zadanie, mające na celu poprawę wizerunku wielu obiektów. Do dzisiaj cieszą się one wzrostem popularności wśród klientów. Dzięki temu, że zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, wykonamy pracę również od podstaw, dlatego nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą wykończyć wnętrze danego obiektu w nowoczesny sposób. Nasi pracownicy powierzone zadania wykonują sumiennie, zgodnie ze sztuką mistrzowską, dlatego możesz być pewny, że prace zrobione przez naszą firmę, będą wykonane w odpowiedni sposób zgodnie z wszelkimi normami. 

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz wszelkich wielkopowierzchniowych lokali. Wykonamy dodatkowo instalacje hydrauliczne oraz elektryczne od podstaw. Działamy na najwyższej jakości sprzęcie, a swoje prace opieramy o produkty pochodzące od najlepszych dostawców. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również malowanie natryskowe ścian oraz dekorowanie poszczególnych lokali.

Znamy się na tym, co robimy, dlatego każdy lokal zostanie wykonany w sposób pasujący do usług, jakie będzie oferował klientom. Nasi pracownicy ciągle szkolą się w fachu, dlatego możesz być pewny, że dekoracje będą wykonane zgodnie z najnowszą modą w świecie aranżacje wnętrz. Poszczególne pomieszczenia będą przejrzyste, a zarazem przestronne, co dodatkowo zachęci klienta do skorzystania z usług obiektu.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z naszymi najlepszymi realizacjami budowlanymi, jakie wykonaliśmy do tej pory. W tej zakładce znajdziesz tylko nieliczne zlecenia, z których jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Nasi klienci do dzisiaj cieszę się wzrostem zainteresowania wykonanymi przez nas obiektami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kluczowymi realizacjami budowlanymi!

Napisz do nas